Komplet Web ApS – Webbureau i Odense på Fyn

Webbureau Odense, Fyn

Webbureauet Komplet Web ApS blev stiftet i 2018, da jeg (Anders Kærsgaard) igennem de sidste 11 år i branchen med onlinemarkedsføring og SEO har talt med mange virksomheder, som tidligere havde prøvet at føle sig snydt af deres webbureau. Mange havde følt, at de var blevet lovet en komplet hjemmeside hvor alt var inkluderet, og så var de endt med en ny hjemmeside, som stort set lignede deres gamle.

Komplet ny WordPress hjemmeside inkl. SEO og tekstforfatning

Målet i Komplet Web ApS, at tilbyde små og mellemstore virksomheder en nem, enkel og overskuelig løsning, hvor de kender prisen, og hvor hjemmesiden også indeholder både SEO / søgemaskineoptimering, tekstforfatning af SEO venlige tekster til de 5 vigtigste arbejdsområder samt hosting og support.
Jeg er stifter, direktør og ejer af Komplet Web ApS, og har siden 2007 arbejdet med salg af hjemmesider, søgemaskineoptimering. I 2012 startede jeg virksomheden Markedsføring Online, som beskæftiger sig med rådgivning om markedsføring på nettet, SEO, og tekstforfatning mm.
I 2018 bliver virksomheden omdannet til et ApS og binavnet Komplet Web ApS bliver stiftet. Komplet Web ApS’ mål er, at skabe gennemsigtige og overskuelige hjemmesideløsninger.

Kontakt webbureauet i Odense

Hvis du ønsker at vide mere, eller hvis du kunne tænke dig et gratis og uforpligtende tilbud på en ny hjemmeside inklusiv SEO, tekstforfatning og hastighedsoptimering, så er du meget velkommen til at sende en mail eller ringe på tlf. 30 31 32 90.

Besøg webbureauet

Du er også velkommen til at kigge forbi på vores kontor på adressen:
Komplet Web ApS
Unsbjergvej 11
5220 Odense SØ